Zdroj: care2.com

Naštartujte svoj týždeň inak - synchrotréningom na plavárni ŠH Malina už o 7:00!

Odmeňte sa skvelými raňajkami a vyrazte do práce!

Zakončite svoj pracovný týždeň baletom a relaxačným plaveckým tréningom v bazéne. Voda ma skvelé účinky aj na psychiku a zdravie.


UZÁVIERKA PRIHLÁŠOK: 31.10.2015 (vrátane)
PRVÝ TRÉNING: 02.11.2015 o 7:00


Tréningový plán od 01.11.2015 do 30.06.2015:

Pondelok: 7:00 - 8:00 - synchrotréning (Katarína/Iveta)
Utorok: ---
Streda: 7:00 - 8:00 - synchrotréning (Iveta/Katarína) 
Štvrtok: ---
Piatok: 19:15 - 20:15 - balet (Nikol/Katarína) + 20:15 - 21:15 chill out plavecký tréning (Katarína/Iveta)
Sobota: ---
Nedeľa: ---

Tréningy budú pridávané postupne s ohľadom na výkonnosť tímu. Začíname pondelkami a piatkami, tak ako je hrubo vyznačené.

Každá naša členka dostane členský preukaz a fľašu na pitný režim.

Tie členky, ktoré budú pravidelne navštevovať tréningy,dostanú po 1 mesiaci naše tímové tričko.


Výsroj potrebná na tréning:

Bazén: (1) celé plavky/neoprén, (2) plavecká čiapka, (3) plavecké okuliare (4) šľapky, (5) pitný režim + uterák, kozmetika

Balet: (1) legíny, (2) tanečné tenisky/piškóty/dvoje ponožky, (3) tričko/tielko/body, (4) mikina/bolerko, (5) pitný režim

Najvýhodnejšiu výstroj si môžete zakúpiť v obchodnom dome Decathlon Bory alebo Decathlon Pharos (napr. Plavecké okuliare od 1,79 EUR)

Platobné podmienky:

Členský príspevok: 20,00 EUR / mesiac
Platba: 2 mesiace vopred
Spôsob platby: prevodným príkazom alebo vkladom na bankový účet uvedený v zmluve o poskytovaný všeobecneprospešných služieb
Vážené Malačanky,


teraz máte výbornú príležitosť začať trénovať s akvabelami a stať sa členkami nášho tímu Synchronizované plávanie Malacky!

Nečakajte do Nového roka, skočte na našu vlnu a doprajte si pravidelný čas iba pre seba!

Pod vedením tréneriek nášho tímu sa môžete naučiť správnemu držaniu tela, technikám plávania a synchronizovaného plávania, základným pozíciám a kombináciám v balete.

Ak sa chcete cítiť zdravo, získať pevnejšie svalstvo a flexibilitu a celé to "zosynchronizovať" aj s pitným a stravovacím režimom budeme veľmi rady, keď sa pridáte do nášho MASTERS TEAMU.

Naše trénerky sa Vám budú venovať 2-3x do týždňa (2-4 60 minútove hodiny) v závislosti od vašich schopností, športového výkonu, pokrokov a vôle. 

V prípade, že viete plávať (stačí vedieť preplávať 25 m voľným štýlom), ste zdravotne spôsobilé na aeróbne a anaeróbne cvičenie a máte chuť spraviť pozitívnu zmenu vo svojom životnom štýle, budeme rady, keď nás budete kontaktovať za účelom overenia si dostupnosti a zaslania návrhu zmluvy na katarina.spiessova@gmail.com .

Tréningy MASTERS TEAMu budú organizované pre 13 členiek vo veku od 18 do 65+ rokov. Nezáleží pritom akú máte postavu či výkonnosť v plávaní. Trénovať budeme s plaveckými pomôckami, preto svoje prípadne obavy môžete zahodiť za hlavu!

Tešíme sa na Vás!

Tím tréneriek
Synchronizované plávanie Malacky, n.o. 


Zdroj: Can Stock Photo