www.aquabellas.sk


VÝSLEDKY REBRÍČKA NAJLEPŠEJ ŠPORTOVKYNE SEZÓNY 2016/2017

-n--PRIEZVISKO, Meno----------TESTY V PLÁVANÍ--------SÚŤAŽ V BALETE-----6. TESTY V PF-------7. TESTY V PF------------------------ PORADIE 

01. ANDRLOVÁ, Kristína----------5. miesto + 10-----------4. miesto--------------7. miesto-------------11. miesto------------------------  8. (37 bodov)
02. BUMBEROVÁ, Elizabeth-----13. miesto +   9-----------8. miesto--------------8. miesto--------------9. miesto----------------------- 11. (47 bodov)
03. CSÉFALVAYOVÁ, Jasmína-----9. miesto +   6-----------7. miesto------------10. miesto---------------7. miesto-----------------------  9. (39 bodov)
04. HÁJNIKOVÁ, Simona----------3. miesto +  3-----------5. miesto-------------5. miesto---------------2. miesto------------------------  2. (18 bodov)
05. HOCOVÁ, Hana----------------7. miesto +   4----------11. miesto-------------4. miesto----------------4. miesto------------------------- 6. (30 bodov)
06. HRNČIAROVÁ,Dorota--------10. miesto +    5------------6. miesto-------------8. miesto---------------10. miesto--------------------- 9. (39 bodov)
07. HURBANOVÁ, Gabriela-------2. miesto +   2------------1. miesto-------------2. miesto--------------5. miesto-----------------------  1. (12 bodov)
08. TOLKAČEVOVÁ, Zoja----------1. miesto +   1------------9. miesto-----------10. miesto---------------1. miesto-----------------------  3. (22 bodov)
09. VODNÁKOVÁ, Vanda---------12. miesto +    7------------2. miesto-------------6. miesto---------------8. miesto-----------------------  7. (35 bodov)
10. ZENKOVÁ, Amália--------------4. miesto + 10----------10. miesto-------------1. miesto--------------3. miesto------------------------  5. (28 bodov)
11. ZENKOVÁ, Klára----------------5. miesto + 10-----------3. miesto------------3. miesto----------------6. miesto-----------------------  4. (27 bodov)



-n--PRIEZVISKO, Meno------TESTY V PLÁVANÍ----------BALETNÁ SÚŤAŽ------1. PRETEKY V TP------2. PRETEKY V TP------------------- PORADIE 

01. CSENKEYOVÁ, Denisa-----------1. miesto-------------7. miesto---------------4. miesto-----------------7. miesto---------------------- 3. (19 bodov)
02. JANKOVÁ, Klára---------------10. miesto--------------3. miesto--------------2. miesto-----------------3. miesto---------------------  2. (18 bodov)
03KINCSESOVÁ, Izabela-----------9. miesto--------------8. miesto------------12. miesto----------------11. miesto----------------------11. (40 bodov)
04. MESÁROŠOVÁ, Diana------------6 .miesto------------5.miesto----------------1. miesto---------------12. miesto----------------------- 6. (24 bodov)
05. MESÁROŠOVÁ, Emma-----------6. miesto-------------1.miesto--------------10. miesto-----------------5. miesto----------------------- 5. (22 bodov)
06. PAUKOVÁ, Lea-------------------2. miesto-------------3.miesto---------------6. miesto-----------------2. miesto---------------------- 1. (13 bodov)
07. PAUKOVÁ, Viktória------- ----10. miesto----------------6. miesto------------7. miesto-----------------4. miesto----------------------10. (27 bodov)
08. RANINCOVÁ, Veronika----------4. miesto-----------------9.miesto----------10. miesto-----------------10. miesto---------------------- 9. (33 bodov)
09. RYBNIKÁROVÁ, Ema------------8. miesto--------------1. miesto--------------9. miesto------------------6. miesto----------------------- 6.(24 bodov)
10. ŠAKÖZYOVÁ, Sofia--------------4. miesto--------------9. miesto--------------7. miesto------------------1. miesto---------------------- 4(21 bodov)
11. ZIVČÁKOVÁ, Lilly----------------3. miesto--------------9. miesto--------------5. miesto------------------8. miesto---------------------- 8. (25 bodov)


© Synchronized Swimming Malacky n.o. 2015 - 2020. All Rights Reserved.