HARMONOGRAM TRÉNINGOV NA MESIAC JÚN 2018


Aktualizácia zo dňa: 27. 06. 2018

Týkajúca sa: MLADŠÍCH ŽIAČOK

Obsah zmeny: vo štvrtok 28. 06. 2018 budú mať mladšie žiačky namiesto atletiky plávanie s Ivetou Péterovou v Krytej plávrnni Malina od 16:30 do 18:00


dátum

deň

skupina

čas

tréning

tréner

kde

rozsah

01.06.2018

piatok

staršie žiačky

17:00-18:30

atletika

Petr Filip

ZŠ Záhorácka veľká telocvičňa/tartanová dráha

 

1,5 hod.

 

 piatok

mladšie žiačky

prípravka

17:00-

18:30

posilňovňa 

a technika povinných figúr

 

 Iveta Péterová

 

Baletná sála ŠH Malina

1,5 hod.

02.06.2018

sobota

staršie žiačky

mladšie žiačky

 

09:00-10:30

 

 

synchro

 

 

Katarína Rusňáková

 

 

Krytá plaváreň Malina

3 dráhy (9:00-10:30)

 

1,5 hod.

 

sobota

KIDS RUN

X-bionic Spfere

1.) V. Pauková

2.) L. Pauková

3.) A. Zenková

4.) L. Zivčáková

14:00-17:00

Bežecká súťaž

Katarína Rusňáková

Šamorín-Čilistov

3 hod.

03.06.2018

nedeľa

SYNCHRO STARS

X-bionic Spfere

1.) E. Mesárošová

2.) H. Hocová

3.) V. Vodnáková

4.) D. Mesárošová

5.) S. Šarkozyová

6.) V. Ranincová

7.) D. Csenkeyová

8.) M. Kováčiková

9.) V. Pauková

10.) I. Kincsesová

11:45

Súťaž v povinnych figúrach

Katarína Rusňáková

Iveta Péterová

Fakulta telovýchovy a športu

Univerzity Komenského v Bratislave

Botanická ulica (Lafranconi)

 

05.06.2018

utorok

mladšie žiačky

16:30-18:00

plávanie

Iveta Péterová

Krytá plaváreň Malina        

1 dráha

1,5 hod.

 

utorok

prípravka

17:00-18:00

atletika

Petr Filip

ZŠ Záhorácka veľká telocvičňa/tartanová dráha

1,0 hod.

 

utorok

staršie žiačky

17:30-19:30

povinné figúry

FINA

 

Laura Ogurčáková

Krytá plaváreň Malina

1 dráha

2,0 hod.

 

utorok

Masters

18:00-19:00

plávanie

Iveta Péterová

Krytá plaváreň Malina

1 dráha

1,0 hod.

07.06.2018

štvrtok

Prípravka

16:30-18:00

plávanie

Iveta Péterová

Krytá plaváreň Malina

1 dráha

1,5 hod.

 

štvrtok

mladšie žiačky

17:00-18:30

atletika

Petr Filip

ZŠ Záhorácka veľká telocvičňa/tartanová dráha

1,5 hod.

 

štvrtok

staršie žiačky

18:00-19:30

plávanie

Iveta Péterová

Krytá plaváreň Malina

1 dráha

1,5 hod.

08.06.2018

piatok

staršie žiačky

17:00-18:30

atletika

Petr Filip

ZŠ Záhorácka veľká telocvičňa/tartanová dráha

1,5 hod.

 

piatok

mladšie žiačky

prípravka

 

17:00-18:30

balet

Nikol Quardová

Baletná sála ŠH Malina

1,5 hod.

09.06.2018

sobota

staršie žiačky

 

 

09:00-10:30

 

 

synchro

 

Katarína Rusňáková

 

Krytá plaváreň Malina

3 dráhy (9:00-11:30)

2,5 hod.

 

sobota

mladšie žiačky

 

 

10:30-12:30

 

 

synchro

Katarína Rusňáková

 

Krytá plaváreň Malina

malý bazén (11:30-12:30)

1,0 hod.

 

sobota

staršie žiačky

11:00-12:30

balet

Nikol Quardová

Baletná sála ŠH Malina

1,5 hod.

12.06.2018

utorok

mladšie žiačky

16:30-18:00

plávanie

Iveta Péterová

Krytá plaváreň Malina        

1 dráha

1,5 hod.

 

 

utorok

prípravka

17:00-18:00

atletika

 

Petr Filip

ZŠ Záhorácka veľká telocvičňa/tartanová dráha

1,0 hod.

 

utorok

staršie žiačky

17:30-19:30

povinné figúry

FINA

Laura Ogurčáková

Krytá plaváreň Malina

1 dráha

2,0 hod.

 

 

utorok

masters

18:00-19:00

plávanie

Iveta Péterová

Krytá plaváreň Malina

1 dráha

1,0 hod.

14.06.2018

štvrtok

prípravka

16:30-18:00

plávanie

Iveta Péterová

Krytá plaváreň Malina

1 dráha

1,5 hod.

 

štvrtok

mladšie žiačky

17:00-18:30

atletika

Petr Filip

ZŠ Záhorácka veľká telocvičňa/tartanová dráha

1,5 hod.

 

štvrtok

staršie žiačky

18:00-19:30

plávanie

Iveta Péterová

Krytá plaváreň Malina

1 dráha

1,5 hod.

15.06.2018

piatok

staršie žiačky

17:00-18:30

atletika

Petr Filip

ZŠ Záhorácka veľká telocvičňa/tartanová dráha

1,5 hod.

 

piatok

mladšie žiačky

prípravka

 

17:00-18:30

balet

Nikol Quardová

Baletná sála ŠH Malina

1,5 hod.

 

16.06.2018

sobota

staršie žiačky

mladšie žiačky

prípravka

masters

9:00 -12:30

Krátka ukážka baletu, plávania a synchra, preteky rodičov a detí, spoločné plávanie vo veľkom a malom bazéne a vyhlásenie 3 najlepších baletiek, atletiek, plavkýň a akvabel. Vyhlásenie skokana sezóny 2017/2018.

Katarína Rusňáková

Iveta Péterová

Nikol Quardová

Laura Ogurčáková

Petr Filip

Krytá plaváreň Malina

Baletná sála

3 dráhy od 9:00-12:30

Malý bazén od 11:00-12:30

3,5 hod.

 

 

Show it! 2018

 

 

 

Od 13:00 sme dohodli pre p. Paukovú a p. Jankovú športový areál v Zámockom parku (ohniská pri volejbalových kurtoch)

 

 

 

(pozvánka)

 

 

 

 

 

19.06.2018

utorok

mladšie žiačky

16:30-18:00

plávanie

Iveta Péterová

Krytá plaváreň Malina

1 dráha

1,5 hod.

 

 

utorok

prípravka

 

17:00-18.00

atletika

Petr Filip

ZŠ Záhorácka veľká telocvičňa/tartanová dráha

1,0 hod.

 

 

utorok

staršie žiačky

17:30-19:30

povinné figúry

FINA

Laura Ogurčáková

Krytá plaváreň Malina

1 dráha

2,0 hod.

 

 

utorok

masters

18:00-19:00

plávanie

Iveta Péterová

Krytá plaváreň Malina

1 dráha

1,0 hod.

21.06.2018

štvrtok

prípravka

16:30-18:00

plávanie

Iveta Péterová

Krytá plaváreň Malina

1 dráha

1,5 hod.

 

štvrtok

mladšie žiačky

17:00-18:30

atletika

Petr Filip

ZŠ Záhorácka veľká telocvičňa/tartanová dráha

1,5 hod.

 

štvrtok

staršie žiačky

18:00-19:30

plávanie

Iveta Péterová

Krytá plaváreň Malina

1 dráha

1,5 hod.

22.06.2018

piatok

staršie žiačky

17:00-18:30

atletika

Petr Filip

ZŠ Záhorácka veľká telocvičňa/tartanová dráha

1,5 hod.

 

piatok

mladšie žiačky

prípravka

 

17:00-18:30

balet

Nikol Quardová

Baletná sála ŠH Malina

1,5 hod.

 

23.06.2018

sobota

staršie žiačky

 

 

09:00-10:30

 

 

synchro

 

Katarína Rusňáková

Krytá plaváreň Malina

3 dráhy (9:00-11:30)

2,5 hod.

 

sobota

mladšie žiačky

 

 

10:30-12:30

 

 

synchro

Katarína Rusňáková

Krytá plaváreň Malina

malý bazén (11:30-12:30)

1,0 hod.

 

sobota

staršie žiačky

 

11:00-12:30

 

balet

Nikol Quardová

Baletná sála ŠH Malina

1,5 hod.

26.06.2018

utorok

mladšie žiačky

16:30-18:00

plávanie

Iveta Péterová

Krytá plaváreň Malina

1 dráha

1,5 hod.

 

utorok

prípravka

17:00-18:00

atletika

Petr Filip

ZŠ Záhorácka veľká telocvičňa/tartanová dráha

1,0 hod.

 

 

utorok

staršie žiačky

17:30-19:30

povinné figúry

FINA

Laura Ogurčáková

Krytá plaváreň Malina

1 dráha

2,0 hod.

 

utorok

masters

 

18:00-19:00

plávanie

Iveta Péterová

Krytá plaváreň Malina

1 dráha

1,0 hod.

28.06.2018

štvrtok

prípravka

16:30-18:00

plávanie

Iveta Péterová

Krytá plaváreň Malina

2 dráhy

1,5 hod.

 

štvrtok

mladšie žiačky

16:30-18:00

plávanie

 Iveta Péterová

Krytá plaváreň Malina

2 dráhy

1,5 hod.

 

štvrtok

staršie žiačky

18:00-19:30

plávanie

Iveta Péterová

Krytá plaváreň Malina

1 dráha

1,5 hod.

29.06.2018

piatok

staršie žiačky

17:00-18:30

atletika

Petr Filip

ZŠ Záhorácka veľká telocvičňa/tartanová dráha

1,5 hod.

 

piatok

staršie žiačky

mladšie žiačky

 17:00-

18:30

posilňovňa 

a technika povinných figú

Laura Ogurčáková

Baletná sála ŠH Malina

1,5 hod.

 

30.06.2018

sobota

staršie žiačky

 

09:00-10:30

 

synchro

Katarína Rusňáková

Krytá plaváreň Malina

3 dráhy (9:00-11:30)

2,5 hod.

 

sobota

mladšie žiačky

 

10:30-12:30

 

synchro

Katarína Rusňáková

Krytá plaváreň Malina

malý bazén (11:30-12:30)

1,0 hod.

 

sobota

staršie žiačky

 

11:00-12:30

balet

Nikol Quardová

Baletná sála ŠH Malina

1,5 hod.

 



dátum

deň

skupina

čas

tréning

tréner

01.05.2018

utorok

mladšie žiačky

 TRÉNING

16:30-18:00

 ZRUŠENÝ

plávanie

Iveta Péterová

 

utorok

prípravka

TRÉNING

17:00-18:00

ZRUŠENÝ

atletika

Petr Filip

 

utorok

staršie žiačky

 TRÉNING

17:30-19:30

 ZRUŚENÝ

povinné figúry

FINA 

Laura Ogurčáková

 

utorok

masters

 TRÉNING

18:00-19:00

 ZRUŠENÝ

plávanie

Iveta Péterová

03.05.2018

štvrtok

prípravka

16:30-18:00

plávanie

Iveta Péterová

 

štvrtok

mladšie žiačky

17:00-18:30

atletika

Petr Filip

 

štvrtok

staršie žiačky

 

18:00-19:30

plávanie

Iveta Péterová

04.05.2018

piatok

staršie žiačky

17:00-18:30

atletika

Petr Filip

 

piatok

mladšie žiačky

prípravka

17:00-18:30

 

 

nácvik tímovej zostavy

Katarína Rusňáková

05.05.2018

sobota

staršie žiačky

09:00-10:30

synchro

 

Katarína Rusňáková

 

 

sobota

mladšie žiačky

10:30-12:30

synchro

Katarína Rusňáková

 

 

sobota

staršie žiačky

11:00-12:30

balet

Nikol Quardová

08.05.2018

utorok

mladšie žiačky

16:30-18:00

plávanie

Iveta Péterová

 

utorok

prípravka

17:00-18:00

atletika

Petr Filip

 

utorok

staršie žiačky

17:30-19:30

povinné figúry

FINA

 

Laura Ogurčáková

 

utorok

masters

18:00-19:00

plávanie

Iveta Péterová

10.05.2018

štvrtok

prípravka

16:30-18:00

plávanie

Iveta Péterová

 

štvrtok

mladšie žiačky

17:00-18:30

atletika

Petr Filip

 

štvrtok

staršie žiačky

18:00-19:30

plávanie

Iveta Péterová

11.05.2018

piatok

staršie žiačky

17:00-18:30

atletika

Petr Filip

 

piatok

mladšie žiačky

prípravka

 

17:00-18:30

balet

Nikol Quardová

12.05.2018

sobota

staršie žiačky

09:00-10:30

 

 

synchro

 

Katarína Rusňáková

 

 

sobota

mladšie žiačky

10:30-12:30

 

 

synchro

Katarína Rusňáková

 

 

sobota

staršie žiačky

11:00-12:30

balet

Nikol Quardová

15.05.2018

utorok

mladšie žiačky

16:30-18:00

plávanie

Iveta Péterová

 

utorok

prípravka

17:00-18:00

atletika

 

Petr Filip

 

utorok

staršie žiačky

17:30-19:30

povinné figúry

FINA

Laura Ogurčáková

 

utorok

masters

18:00-19:00

plávanie

Iveta Péterová

17.05.2018

štvrtok

prípravka

16:30-18:00

plávanie

Iveta Péterová

 

štvrtok

mladšie žiačky

17:00-18:30

atletika

Petr Filip

 

štvrtok

staršie žiačky

18:00-19:30

plávanie

Iveta Péterová

18.05.2018

piatok

staršie žiačky

17:00-18:30

atletika

Petr Filip

 

piatok

mladšie žiačky

prípravka

 

17:00-18:30

balet

Nikol Quardová

19.05.2018

sobota

staršie žiačky

 

 

09:00-10:30

synchro

Katarína Rusňáková

 

 

sobota

mladšie žiačky

 

 

10:30-12:30

synchro

Katarína Rusňáková

 

 

sobota

staršie žiačky

11:00-12:30

balet

Nikol Quardová

22.05.2018

utorok

mladšie žiačky

16:30-18:00

plávanie

Iveta Péterová

 

utorok

prípravka

 

17:00-18.00

atletika

Petr Filip

 

 

utorok

staršie žiačky

17:30-19:30

povinné figúry

FINA

Laura Ogurčáková

 

utorok

masters

18:00-19:00

plávanie

Iveta Péterová

24.05.2018

štvrtok

prípravka

16:30-18:00

plávanie

Iveta Péterová

 

štvrtok

mladšie žiačky

17:00-18:30

atletika

Petr Filip

 

štvrtok

staršie žiačky

18:00-19:30

plávanie

Iveta Péterová

25.05.2018

piatok

staršie žiačky

17:00-18:30

atletika

Petr Filip

 

piatok

mladšie žiačky

prípravka

 

17:00-18:30

balet

Nikol Quardová

26.05.2018

sobota

staršie žiačky

 

09:00-10:30

 

 

synchro

 

Katarína Rusňáková

 

sobota

mladšie žiačky

10:30-12:30

 

synchro

Katarína Rusňáková

 

sobota

staršie žiačky

 

11:00-12:30

 

balet

Nikol Quardová

29.05.2018

utorok

mladšie žiačky

16:30-18:00

plávanie

Iveta Péterová

 

utorok

prípravka

17:00-18:00

atletika

Petr Filip

 

 

utorok

staršie žiačky

17:30-19:30

povinné figúry

FINA

Laura Ogurčáková

 

utorok

masters

 

18:00-19:00

plávanie

Iveta Péterová

31.05.2018

štvrtok

prípravka

16:30-18:00

plávanie

Iveta Péterová

 

štvrtok

mladšie žiačky

17:00-18:30

atletika

 Petr Filip

 

štvrtok

staršie žiačky

18:00-19:30

plávanie

Iveta Péterová