Členstvo NÁBOR: sezóna 2018/2019


AKO SA STAŤ NAŠOU AKVABELOU

Synchronizované plávanie Malacky n.o. si Vám týmto dovoľuje oznámiť niektoré základné informácie o náboroch/konkurzoch do nášho tímu umeleckého (synchronizovaného) plávania. Tie prebiehajú výlučne v septembri (môže sa však stať, že náš oddiel zorganizuje v januári mimoriadny nábor).


Každé dievča vo veku od 6-7 rokov sa môže stať našou členkou ak:

(i) Si odtrénuje s nami jeden tréningový týždeň (bezplatne) a zistí, že sa jej u nás páči, či dokáže rešpektovať naše pravidlá a tréningovú disciplínu a či má chuť pravidelne navštevovať všetky tréningy - teda atletiku, balet, plávanie a umelecké plávanie/synchrotréning.
(ii) Sa všetci tréneri sa zhodnú, že naša budúca akvabela, je na trénovanie s nami mentálne a fyzicky pripravená (ešte sa nestalo, že by niektoré dievča nebolo z uvedených dôvodov prijaté; pri mladších deťoch vždy odporúčame hravé tréningy - napr. v sobotu ráno s nami na plavárni trénujú deti v kurze Plávanie s kačkou; resp. Plaváčik v hoteli Spark).

Miesto konania tréningov:

  • atletika - veľká telocvičňa ZŠ Záhorácka 95, 901 01 Malacky,
  • balet - baletná sála ŠH Malina (2. posch.), Sasinková 2, 901 01 Malacky a
  • plávanie - krytá plaváreň v ŠH Malina na Sasinkovej ulici 2 v Malackách

Čas konania tréningov: sleduje prosím Harmonogram tréningov na daný mesiac pre akvabely z prípravky na podstránke "Harmonogram tréningov".


Postup ako sa zúčastniť náboru:
1.) Napíšte e-mail s predmetom "Žiadosť o zaslanie check listu" na katarina.spiessova@gmail.com
2.) Na Váš e-mail Vám bude zaslaný formulár, ktorý je nutné vyplniť a vlastnoručne podpísať.
3.) Pred prvým bezplatným tréningom naša nádejná akvabela a budúca členka odovzdá formulár svojmu trénerovi.
4.) O týždeň sa rodič vyjadrí či si jeho dcéra a želá pokračovať s nami ako akvabela nášho oddielu.
5.) Na základe vyjadrení sa všetkých trénerov (atletika-balet-plávanie) Vám bude zaslané stanovisko a návrh zmluvy o poskytovaní všeobecno-prospešných služieb.
6.) Dva vlastnoručne podpísané exempláre zmluvy zašlete obyčajnou poštou na adresu uvedenú v potvrdzujúcom e-maile.
7.) Nami podpísaná zmluva Vám bude zaslaná na adresu, ktorú uvediete v zmluve ako korešpondenčnú.

Výška členského príspevku: 85,00 EUR/mesiac a uhrádza sa vopred vo výške dvoch mesačných platieb vkladom alebo prevodným príkazom na bankový účet našej neziskovej organizácie.

Tréningy sú zostavované s ohľadom na vek a schopnosti zverenkýň. Trénuje sa (1) plávanie, (2) atletika, (3) balet a (4) umelecké (synchronizované) plávanie.

Tréningy sú neskôr (podľa výkonnosti skupiny) 2x až 4x do týždňa (utorky, štvrtky, piatky a soboty) max. však 7 hod. týždenne.

Budeme radi, keď nás v prípade akýchkoľvek otázok a nejasností budete kontaktovať na e-mailom. Všetky kontakty a profil trénerov nájdete na podstránke "Náš tím" alebo "Kontakty".


Katarína Rusňáková
riaditeľ
Synchronizované plávanie Malacky n.o.