Tréningy Harmonogram tréningov


Harmonogram tréningov na mesiac november 2018 si stiahnete vo formáte PDF. 

 

Harmonogram tréningov na mesiac október 2018 si stiahnete vo formáte PDF. Zásadné zmeny oproti minulemu mesiacu:

(i) SŽ majú štvrtok synchro s Laurou Ogurčákovou, predtým sa pol hodinu rozcvičia do záklonov a ariany a predvedú ju na konci rozcvičky,

(ii) 30. 10. 2018 (utrok) je jednorázový štátny sviatok, ktorý správca plavárne využije drobné opravy v bazéne a jeho okolí. Tréning bude zrušený. V nadväznosti na sviatok 01. 11. 2018, kedy tréning ronako nebude (z minuloročných skúsenosti už vieme,že vačšina zverenkýň cestuje), pôjde o 3-dňovú tréningovú pauzu.Týmto spôsobom zavŕšime kondičnú prípravu a po pauze začíname z technikou.

(iii) MŽ + SŽ naďalej ostávajú nacvičovať tímovku len v baletnej sále. Veríme, že v novembri sa nám podarí piatkový tréning rozdeliť na sucho + vodu (3 dráhy na nácvik tímovky)

(iv) v utorky sme pre rodičov, ktorí majú záujem o masters plávanie s pánom Kováčikom, objednali 1 dráhu (pre max. 10 plavcov) a momentálne čakáme na potvrdenie rezervácie. Vstupné si rodičia uhradia pri vstupe na plaváreň, prenájom dráhy uhradí oddiel. 

 

Aktualizovaný harmonogram tréningov na mesiac september si môže stiahnuť vo formáte PDF.

(Aktualizácia zo dňa 18. 09. 2018 týkajúca sa akvabiel z prípravky - NÁBOR 2018: boli zapísané dva tréningy atletiky v piatok 21. a 28. septembra od 17:00-18:30 s trénerom Filipom)

Harmonogram tréningov na mesiac september aktuálny do 18. 09. 2018 si stiahnite vo formáte PDF.